Aktualności

Aktualne zmiany i regulacje EASA i ICAO/szkolenie ONLINE w ramach Spotkań Przemysłu Lotniczego, edycja 2020

Lotnictwo, Maj 21, 2020

Aktualne zmiany i regulacje EASA i ICAO/szkolenie ONLINE w ramach Spotkań Przemysłu Lotniczego, edycja 2020

W związku z sytuacją epidemiczną, która wymusiła na nas wszystkich zmianę planów i przeniesienie organizacji corocznego Spotkania Przemysłu Lotniczego na październik, mamy dla Państwa propozycję jak efektywnie wykorzystać czas oczekiwania na nasze ponowne spotkanie „na żywo”.

Proponujemy realizację online tematów dotyczących zmian w regulacjach EASA i ICAO- tematów, które pierwotnie zaplanowaliśmy na ostatni dzień tegorocznej edycji  „JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE RYZYKIEM W PRZEMYŚLE LOTNICZYM”

W zależności od zainteresowania tą formą szkolenia, a także śledząc na bieżąco informacje z EASA,  rozpatrujemy dwa możliwe scenariusze dla realizacji ostatniego dnia naszego – przeniesionego na jesień –  spotkania: powtórkę tematów dt. Regulacji EASA i ICAO (opierając się na aktualnych informacjach) lub jednodniowe szkolenie z zakresu „Zarządzanie ryzykiem dotyczącym bezpieczeństwa – SMS”.

Osoby, które zgłosiły się już formalnie na Spotkanie Przemysłu Lotniczego, edycja 2020 prosimy jedynie o potwierdzenie mailowe chęci uczestnictwa w spotkaniu online.

Zapisy i szczegóły szkolenia.

Zaznaczamy, że spotkanie jest też otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Informacje dotyczące platformy dostaną Państwo przy potwierdzeniu uczestnictwa w spotkaniu. Niezależnie od ostatecznego wyboru, nie będą musieli Państwo instalować aplikacji na swoich komputerach lub telefonach – wystarczające będzie „wejście do wirtualnego pokoju” poprzez przeglądarkę internetową.

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!