Bezpłatny webinar: Zrozumieć proces przejścia na normę ISO 45001:2018 - zapisz się! - Szkolenia Bureau Veritas

Bezpłatny webinar: Zrozumieć proces przejścia na normę ISO 45001:2018 – zapisz się!

Zapraszamy na bezpłatny webinar Bureau Veritas dotyczący nowej międzynarodowej normy w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy – ISO 45001:2018. Zastępując obecną normę OHSAS 18001, założeniem twórców nowej normy była pomoc organizacjom wszystkich typów i rozmiarów w tworzeniu i wdrażaniu systemów, które proaktywnie zapobiegają urazom i chorobom związanym z pracą.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?
W trakcie webinaru podejmiemy się omówić najważniejsze różnice z istniejącymi normami dotyczącymi BHP, a także procedurę przejścia, obowiązującą podmioty certyfikujące się na zgodność nową normą.

Osoba prowadząca:
Grażyna Miller – Audytor Wiodący oraz Trener Bureau Veritas w zakresie systemów zarządzania (System Zarządzania Jakością, System Zarządzania Środowiskowego, System Zarządzania BHP, System Odpowiedzialności Społecznej – SA8000). Uznana przez IRCA (ang. International Register of Certificated Auditors) jako trener wiodący Systemu Zarządzania Ochroną Środowiska oraz Systemu Zarządzania BHP.

Kiedy?
23 kwietnia, godz.10:30

Zapisz się

Zapraszamy do rejestracji!
Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

UWAGA! Webinar nie zastępuje szkolenia, które odbywa się w pełnym wymiarze godzin i kończy się przyznanym certyfikatem. Niemniej, dla wszystkich uczestników webinaru, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w szkoleniu przewidziany jest rabat.

Więcej informacji o szkoleniach z zakresu BHP w tym: Audytor wewnętrzny ISO 45001 oraz Omówienie normy ISO 45001 i zasadach udzielana rabatu udziela:

Joanna Dmitruk
joanna.dmitruk@pl.bureauveritas.com
tel. 22/549 04 62

Zapisz się