Czy jesteś gotowy na zmiany? - Szkolenia Bureau Veritas

Czy jesteś gotowy na zmiany?

Dla firm, dla których satysfakcja klienta stanowi podstawę prowadzonej działalności 2015 jest rokiem wielkich zmian. ISO 9001 – podstawowa norma dotycząca zarządzania jakością – zostanie w tym roku znacznie zmodyfikowana.

Przewidywana data wprowadzenia ISO 9001 w roku 2015 uległa zmianie.

Zgodnie z decyzją Komisji Technicznej do spraw ISO/TC 176 ogłoszonej w marcu br., najprawdopodobniej data wprowadzenia normy zostanie przesunięta, czego wynikiem będzie wejście jej w życie
w październiku 2015
(wersja ostateczna zapisów definiujących normę powinna zostać ukończona w lipcu).

Revision2015.com: jedyna strona internetowa poświęcona rewizji ISO

Jakie są najważniejsze zmiany? W jaki sposób należy się do nich przygotować? Jakie są kluczowe etapy?

Firma Bureau Veritas postanowiła nie czekać na oficjalne wprowadzenie omawianej normy i podjęła decyzję o utworzeniu revision2015.com, strony internetowej w pełni poświęconej rewizji ISO.

Pod adresem revision2015.com można znaleźć aktualne odpowiedzi na różne pytania dotyczące procedury przejścia. Strona ma przede wszystkim służyć lepszemu przygotowaniu się na nadchodzące zmiany.

revision2015.com dostępna jest 9 językach.  Poza informacjami dotyczącymi ISO 9001, strona dostarcza również szczegółowe informacje wraz z materiałem ilustracyjnym na temat normy ISO 14001: 2015 – normy dotyczącej zarządzania środowiskowego – której wprowadzenie jest również planowane na koniec roku 2015 (zamiast wstępnie zakładanej daty wprowadzenia w lipcu 2015).

Jako, że strona nie jest dostępna w języku polskim, wybrane, kluczowe artykuły będziemy cyklicznie tłumaczyć i publikować również na www.bureauveritas.pl

Niemniej jednak zachęcamy do regularnych odwiedzin na www.revision2015.com oraz do zapisu na newsletter strony rewizyjnej (informacje o nowo pojawiających się artykułach na stronie rewizyjnej).

Sprawdź harmonogram szkoleń

 

O jednostce certyfikującej Bureau Veritas

Jednostka certyfikująca Bureau Veritas jest światowym liderem w zakresie certyfikacji na zgodność z normami: jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej oraz specyficznymi standardami branżowymi. Czynnie uczestniczy w tworzeniu i promocji standardów jakości na świecie.

  • Ponad 100 000 wydanych certyfikatów zgodności z normą ISO 9001 i ISO 14001 na całym świecie
  • Ponad 5 000 doświadczonych audytorów QHSE* na całym świecie
  • Dostarczanie certyfikacji w zakresie systemów zarządzania od 1988 roku
  • Uznanie jednostki certyfikującej przez ponad 60 organizacji akredytujących na całym świecie

*QHSE – Quality, Health&Safety, Environment (Jakość, BHP, Ochrona Środowiska)

 

www.szkolenia.bureauveritas.pl (oferta wydarzeń i szkoleń otwartych Bureau Veritas Polska)