Harmonogram szkoleń 2017! - Szkolenia Bureau Veritas

Harmonogram szkoleń 2017!

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym harmonogramem szkoleń na pierwszą połowę 2017r! Zbliżający się rok to czas kolejnych zmian w standardach i normach międzynarodowych. Pojawiła się już aktualizacja standardu branży lotniczej AS 9100 rev. D, nowa norma w motoryzacji IATF 16949:2016 (zastępująca ISO/TS 16949) oraz standardu odpowiedzialności społecznej SA8000.  Wkrótce zmiany obejmą także normę BHP  – OHSAS/PN-N 18001 zostanie zastąpiona ISO 45001 (obecnie na etapie DIS „draft International Standard”). W roku 2017 spodziewamy się też nowelizacji w branży kolejowej  – IRIS oraz kolejnego, siódmego wydania standardu sektora spożywczego – IFS.

Oprócz zrewidowanych kursów, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również seminaria i konferencje z zakresu Zarządzania Energią oraz rewizji wszystkich norm ISO . W całej Polsce planujemy szkolenia rejestrowane w IRCA* – najbliższe kursy zamierzamy zorganizować w Poznaniu, Warszawie, Katowicach i Gdańsku.
Nasze szkolenia prowadzone są przez znanych i cenionych w branży wykładowców i aktywnych audytorów. Baza naszych trenerów to kilkadziesiąt specjalistów w swoich branżach. Bureau Veritas to też lider szkoleń rejestrowanych w IRCA w Polsce. W 2016r. przeprowadziliśmy 25 kursów IRCA, w których przeszkolonych zostało ponad 200 uczestników, a 99% kursantów otrzymało certyfikat IRCA.

Dowiedz się więcej:
Dział Szkoleń
tel. 22/549 04 62

 

*UWAGA! Ceny kursów rejestrowanych w IRCA od 1 stycznia 2017r. uległy zmianie. W związku z nowym cennikiem wprowadzonym przez Chartered Quality Institute (CQI) koszt naszych szkoleń wzrósł aktualnie o 10%. W związku z trwającym jeszcze transferem IRCA do CQI, zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian w cenniku szkoleń IRCA.