Bezpłatny webinar nt. Certyfikacji oleju palmowego | Bureau Veritas

RSPO – certyfikacja oleju palmowego – webinar!

Zapraszamy na bezpłatny webinar Bureau Veritas!

Olej palmowy, jako najlepiej sprzedający się olej na świecie, jest obecny w więcej niż w połowie produktów sprzedawanych w supermarketach.

Za jego popularnością przemawia jego wszechstronne zastosowanie i produkcja pozwalająca na użycie mniejszego obszaru niż w przypadku innych roślin oleistych (m.in.: rzepaku, soi, czy słonecznika).

Obecnie grupa wielu interesariuszy (w tym sieci handlowe) promują rozwój i korzystanie ze zrównoważonego oleju palmowego wymagając od producentów m.in. odpowiedzialnego rozwoju nowych plantacji, poszanowania dla praw pracowników, czy korzystania z najlepszych praktyk produkcyjnych.

Czym jest organizacja RSPO (Roundtable on Sustainable Palm Oil) i jaki jest jej cel? Dlaczego tak ważna jest kwestia zrównoważonego rozwoju i jakie obowiązki mają producenci i dystrybutorzy oleju palmowego prowadzący wymianę z sieciami handlowymi nalężącymi do grupy RSPO? – Tego dowiecie się państwo na naszym kolejnym webinarze pt.:

RSPO – certyfikacja oleju palmowego”

Na spotkaniu omówimy następujące zagadnienia:

  • Czym jest olej palmowy?
  • Z czego wynika potrzeba „zrównoważonego rozwoju”?
  • Czym jest organizacja RSPO (Roundtable on Sustainable Palm Oil) i jakie są jej cele?
  • Jak wygląda zarys certyfikacji w łańcuchu dostaw?

ZAPISZ SIĘ

Kiedy:

26 lipca 2016 (wtorek), godz.10:30

Wstęp:

Webinar bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

Prowadzący:

Jacek-Markiewicz-BVJacek Markiewicz – wieloletni trener i audytor Bureau Veritas. Posiada bogate doświadczenie audytowe związane z bezpieczeństwem żywności i certyfikacją łańcucha produkcji i dostaw biomasy. Uczestnicy jego szkoleń poznają rzeczywiste zastosowanie wymagań stawianych w takich standardach jak IFS, BRC, HACCP oraz ISO 22000.

ZAPISZ SIĘ