Webinar "ISO 9001:2015 - podsumowanie zmian" - zapraszamy! - Szkolenia Bureau Veritas

Webinar „ISO 9001:2015 – podsumowanie zmian” – zapraszamy!

webinar-bv-3-listopada-szkol

Bezpłatny webinar Bureau Veritas – zapraszamy do zapisów!

Norma dotycząca systemu zarządzania jakością ISO 9001 została poddana w 2015 roku korekcie, której głównym celem jest wzrost konkurencyjności firm wdrażających systemy ISO. Jest nam miło zaprosić na kolejny, bezpłatny webinar Bureau Veritas dotyczący znowelizowanej normy ISO 9001.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Od momentu wejścia w życie nowej normy ISO 9001:2015 minął już ponad rok. Nowa norma różni się od swojej poprzedniej wersji: strukturą, językiem, wymogami a przede wszystkim założeniami, które koncentrują się na wytworzeniu wysokiej kultury pracy, jakości wytwarzanych wyrobów, a w rezultacie osiąganiu celów biznesowych organizacji.

Zorientowanie na biznes, elastyczne podejście w kwestii procedur i dokumentacji, jednolita struktura normy (HLS), większe zaangażowanie kierownictwa, to tylko niektóre ze zmian. Na webinarze podejmiemy się podsumowania i omówienia zmian w kontekście rzeczywistego wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstw, na który zapraszamy audytorów, kierownictwo i wszystkie osoby odpowiedzialne za systemy jakości w firmie.

Zapisz się

Kiedy?
3 listopada 2016, godz.10:30

Osoba prowadząca:
Dr hab. Andrzej Bieganowski – wieloletni konsultant, trener i wykładowca. Audytor wiodący w zakresie systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwa żywności.

Zapraszamy do rejestracji!
Uczestnictwo bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

Zapisz się