Kurs na audytora rejestrowanego w IRCA

Rodzaje szkoleń IRCA

Ze względu na zdobywane kompetencje, szkolenia rejestrowane w IRCA mają różny czas trwania i zakres merytoryczny:

Kurs podstawowy

Przeznaczony dla tych audytorów, którzy chcą poznać
i zrozumieć wymagania poszczególnych standardów systemów zarządzania. Wskazany dla osób z małą lub bez wiedzy o danym standardzie.

Kurs Audytora Wewnętrznego

Przeznaczony dla tych audytorów, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne do audytowania obszarów systemów zarządzania wdrożonych w ich organizacji.

Kurs Audytora Wiodącego (5 dni)

Przeznaczony dla tych audytorów, którzy chcą pozyskać szeroką wiedzę i umiejętności potrzebne do interpretacji standardów systemów zarządzania w kontekście audytowania drugiej strony/dostawców lub audytowania trzeciej strony/audyt certyfikacyjny.

Kurs Audytora Wiodącego (3 dni)

Przeznaczony dla tych audytorów, którzy maja już duże doświadczenie, ale chcą pozyskać wiedzę w obszarze innych standardów systemów zarządzania (niż ich obecna specjalizacja).

„Your first step to becoming an IRCA auditor”
– czyli co stanie się po kursie?

 

Wszystkie materiały oraz wytyczne do poszczególnych kursów przygotowywane są przez specjalistów delegowanych z IRCA.

Materiały IRCA tworzone są na podstawie wieloletnich analiz, ocen, doświadczeń i dobrych praktyk zaczerpniętych z poprzednich kursów oraz z praktyki przeprowadzonych audytów.

Regularnie wprowadzamy nowe tematy szkoleń rejestrowanych w IRCA, o których będziemy na bieżąco Państwa informować. Zachęcamy więc do zapisania się na newsletter.

Pozytywne ukończenie kursu jest pierwszym krokiem w procesie uzyskiwania kwalifikacji audytorskich.

Wcześniej warto zapoznać się z wytycznymi IRCA w tym zakresie.

Więcej o rodzajach certyfikacji audytorskiej i detalach dotyczących zakresu każdego rodzaju uprawnień można przeczytać w ulotce IRCA.

Uwaga! Przed zapisem na kurs prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które wyszczególnione są pod każdym kursem. W przypadku szkoleń na Audytora Wiodącego godziny kursu mogą ulec wydłużeniu w zależności od obszerności materiału i poziomu grupy szkoleniowej

Sprawdź najbliższe daty szkoleń rejestrowanych w IRCA i Zapisz się

Chcesz mieć zawsze aktualne informacje o najnowszej ofercie szkoleń IRCA? Zapisz się tu na newsletter.