Dowiedz się więcej o śniadankach - Szkolenia Bureau Veritas

Dowiedz się więcej o śniadankach

„Poranne spotkania z wiedzą”
– śniadanka biznesowe Bureau Veritas

Poranne spotkania z wiedzą to cykliczne śniadania biznesowe podczas których zapoznajemy Państwa z najnowszymi trendami w zarządzaniu jakością. Poza aktualizacją wiedzy w różnych obszarach jakości śniadania są również  interaktywną dyskusją w gronie przedsiębiorstw, organizacji z różnych sektorów przemysłu, które często borykają się z podobnymi problemami.

Za każdym razem omawiamy różne tematy, w szczególności nowe standardy związane z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, bezpieczeństwem żywności, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną. Formuła spotkań pozostaje stała. Każdorazowe spotkanie trwa max 4 godziny, a udział w nim jest bezpłatny dla Klientów Bureau Veritas Polska oraz 200 pln netto/osoba dla firm, które nie korzystają z usług Bureau Veritas. Tradycyjnie, każde spotkanie rozpoczyna się o godzinie 9:30 poranną kawą oraz śniadaniem.

Nasze „śniadanka” są wyjątkowo doceniane przez dotychczasowych (i powracających) Gości, którzy wysoko oceniają naszych Ekspertów oraz kameralną atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu nowych kontaktów.

Udział w spotkaniu należy potwierdzić wypełniając i wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy, załączony przy każdym śniadanku.

Od września „Poranne spotkania z wiedzą” będą również organizowane w formie webinarów – krótkich spotkań online, umożliwiających dostęp do aktualnej wiedzy i intensyfikację kontaktów biznesowych bez konieczności przemieszczania się. Zapoznaj się z aktualnym harmonogramem webinarów.