Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Piotr Dzwonkowski

Piotr Dzwonkowski -

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w IT. Zaczynał pracę we Francji jako programista i kierownik projektu wspierającego oprogramowanie wysokiej dostępności. Po powrocie do Polski pełnił różne role w dużej międzynarodowej firmie poczynając od administratora systemu po kierownika regionalnego centrum przetwarzania danych, korporacyjnego kontrolera zgodności IT i korporacyjnego kontrolera dostępów do systemów IT.

Przez 10 lat pełnił rolę ABI i jest współautorem „Wytycznej zarządzania i nadzoru nad systemami informatycznymi pod kątem zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych” znajdującej się w zasobach ISACA.

Prowadził wykłady „Sarbanes-Oxley Act (SOX/SOA) – rola IT w projektowaniu i wprowadzaniu wewnętrznych kontroli raportowania finansowego” oraz wykład na temat ryzyk IT w ramach podyplomowego studium „Efektywne zarządzanie IT w przedsiębiorstwie” organizowanego przez Szkołę Główną Handlową.  Prowadzi szkolenia dla Audytorów wewnętrznych 27001.

Piotr Dzwonkowski bierze aktywny udział w procesie tłumaczenia metodologii COBIT na język polski w ramach prac Stowarzyszenia ISACA Warsaw Chapter oraz w projekcie stowarzyszenia ISSA Polska na temat Bezpieczeństwo dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Doktor Uniwersytetu Paris VI w dziedzinie nauki o materiałach. Posiada certyfikaty CISA, CISM i CRISC.

  • Bezpieczeństwo informacji

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!