Webinary

Jak zoptymalizować zarządzanie infrastrukturą obiektu? #ReviGUARD

Data:
29.04.2021
Godzina:
10:30 -12:00

O webinarze:

BEZPŁATNY WEBINAR BUREAU VERITAS                29.04.2021                   GODZ.: 10:30

 

O WEBINARZE:

 

Systemy CMMS w sektorze utrzymania ruchu nie są niczym nowym. Funkcjonują jako podstawowe narzędzia do zarządzania utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych. Systemy te są przeznaczone do zarządzania parkiem maszyn, częstokroć jednak rozbudowane do zarządzania całym fizycznym majątkiem przedsiębiorstwa, takim jak budynki, instalacje, infrastruktura techniczna czy flota samochodowa.

 

Od dłuższego czasu systemy CMMS są coraz bardziej cenione przez administratorów jako kompleksowe narzędzie do monitorowania stanu rzeczywistego, infrastruktury obiektu również dla biurowców, centr handlowych czy sieci sklepowych.

 

Jednak pomimo wielu zalet, systemy te wśród niektórych sektorów są wręcz unikane. Przez właścicieli widziane jako zbędny wydatek, a przez firmy obsługujące nieruchomości jako pustą inwestycję.

 

Analiza różnych rozwiązań rynkowych, pokazuje nam, że dużym problemem nie jest złożoność systemów CMMS a raczej mało przyjazne środowisko dla osób „zmuszonych” do poruszania się w systemie. Co niestety zachęca użytkowników do dokonywania działań z pominięciem oprogramowania, doprowadzając do odchyleń w funkcjonowaniu narzędzia i wykorzystywania go jedynie w części lub dla koniecznego minimum.

 

Organizacja i zarządzanie infrastrukturą obiektu, a zatem odpowiednia konstrukcja oraz implementacja optymalnego systemu CMMS może być w związku z tym zadaniem pozornie zbyt skomplikowanym i niewartym zainteresowania.

 

W trakcie naszego kolejnego webinaru chcemy Państwu pokazać, że odpowiednio skonstruowany system może znacznie uprościć i zautomatyzować procesy zarządzania ruchem w obiekcie. Zoptymalizowana praca poszczególnych sekcji i ulepszony monitoring ruchu to uzyskanie największej efektywności, zarówno pod kątem dostępu do wiedzy, monitorowania zgodności urządzeń jak i delegowania procesów utrzymania do osób właściwych.

 

Na nasz webinar zapraszamy:

Administratorów i Zarządców obiektów biurowych i retailowych

Przedstawicieli sieci handlowych i usługowych o rozproszonym portfolio obiektów

Osoby odpowiedzialne za ekspansję firmy i otwieranie nowych fili

 Szeroką gamę franczyzobiorców i franczyzodawców (np. sieci McDonald, Żabka)

Wszystkich zainteresowanych tematem komunikacji w procedurach utrzymania ruchu

Prowadzący:

Jakub Synowiec –  Specjalista ds. Rozwoju Usług OPEX w zakresie Property & Facility Management w Bureau Veritas Polska. Związany od lat z  branżą nieruchomości, pracował m.in. jako zastępca managera Dworca Kraków Główny Dworzec Podziemny, zajmując się realizacją utrzymania nieruchomości oraz prowadzeniem inwestycji. Posiada doświadczenie z zakresu  zarządzania i wynajmu nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Jako administrator zajmował się zarówno prowadzeniem inwestycji jak i utrzymaniem ruchu dla budynków biurowych, produkcyjno-magazynowych, salonów i serwisów samochodowych oraz obiektów mieszkalnych. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach w dziedzinie administracji ze specjalnością Gospodarka Nieruchomościami.

 

Omawiane zagadnienia

 1. Rola komunikacji w ramach utrzymania
  • Ścieżka komunikacji i platforma
  • Czynnik ludzki
  • Audyt zewnętrzny
 2. Optymalny system CMMS. Najważniejsze elementy i błędy w konstrukcji
  • Czy warto?
  • Funkcje – ile warto ich mieć?
  • Skąd biorą się wątpliwości?
 3. REVIGUARD – nadzór uszyty na miarę potrzeb
Instrukcja logowania

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!