Regulamin szkoleń

  REGULAMIN WYDARZEŃ STACJONARNYCH

  Opłaty

  Rezygnacja z uczestnictwa

  Rozkład zajęć kursu

  Wersja językowa

  Zakwaterowanie

  REGULAMIN SZKOLEŃ ONLINE

 1. Szkolenia prowadzone online są łączeniami na żywo. Nie są one nagrywane i są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Podczas szkolenia online wymagany jest dostęp do kamery oraz mikrofonu. Uczestnik szkolenia online musi mieć włączoną kamerkę, aby prowadzący mógł zweryfikować liczbę osób zalogowanych na spotkaniu oraz to, że w szkoleniu nie uczestniczą osoby postronne
 2. Wszelkie materiały i zasoby dostępne w czasie szkolenia online stanowią wyłączną własność Bureau Veritas Polska. Są one objęte prawem autorskim w rozumieniu Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 roku, nr 24, poz. 83 z późn. zm), przepisami prawa dotyczącymi znaków towarowych i/lub innymi przepisami regulującymi prawa własności intelektualnej.
 3. Ceny szkoleń online są podawane w wartości netto plus 23% VAT.
 4. Link do szkolenia online wysyłany jest między 3 a 5 dniem od daty rozpoczęcia kursu
 5. Bureau Veritas Polska nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości korzystania z części lub całości szkolenia, jeśli niemożność ta spowodowana jest brakami technicznymi po stronie uczestnika szkolenia, w szczególności z powodu niewłaściwej konfiguracji przeglądarki internetowej czy niedostatecznej wydajności sprzętu.
 6. Rezygnacja bez ponoszenia kosztów jest możliwa w terminie nie krótszym niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia, po tym czasie zostanie wystawiona faktura VAT na pełną kwotę. Istnieje możliwość uczestniczenia w kolejnym terminie, jeżeli będą wolne miejsca. Aby uniknąć strat prosimy o rozważne decyzje odnośnie rezygnacji z uczestnictwa.
 7. Uczestnik szkolenia online zobowiązuje się: nie powielać, nie udostępniać, nie rozpowszechniać, nie modyfikować, nie wyświetlać, nie publikować szkoleń (ich treści) online osobom trzecim, ani też odsprzedawać prawa dostępu do szkoleń online.
 8. Potrzebne materiały do nauki dostarczamy w formie elektronicznej po zakończeniu kursu.
 9. Certyfikat ukończenia szkolenia jest wysyłany za pośrednictwem Poczty Polskiej do uczestników po zakończeniu kursu.
 10. W przypadku odwołania kursu przez Bureau Veritas, odpowiedzialność finansowa będzie ograniczona do zwrotu wniesionych opłat.
 11. Bureau Veritas rezerwuje sobie prawo do zmiany opublikowanego programu kursu i / lub rozkładu zajęć.

 

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!