Szkolenie z kategorii Motoryzacja

Szkolenie: Dokumentacja Plan Kontroli i Flow Chart

O szkoleniu O szkoleniu

W ramach szkolenia uczestnicy poznają dokładnie zasady przygotowywania danych wejściowych do opisania w dokumentacji Plan Kontroli oraz Flow Chart, uczestnicy poznają również zasady tworzenia dokumentu, sposób zapisu informacji. Na szkoleniu w sposób szczegółowy odnosimy się do zasad opisanych w IATF jak również w wymaganiach specyficznych klienta.

Dla kogo Dla Kogo

Pracownicy działów jakości / logistyki / produkcji / nowych uruchomień oraz specjaliści odpowiedzialni za komunikację i współpracę z klientem.

Absolwent Politechniki Lubelskiej Wydziału Mechanicznego – kierunek: mechanika i budowa maszyn; specjalność: samochody i ciągniki oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego – kierunek: zarządzanie i marketing. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej w zakresie technologii, produkcji pojazdów, usług narzędziowych (…)

Czytaj więcej

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale: Zintegrowane Systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem oraz Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie na wydziale: Wiertnictwa, Nafty i Gazu. Doświadczony praktyk w branży motoryzacyjnej w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy oraz obróbki (…)

Czytaj więcej

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!