Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Dominika Szterk

Dominika Szterk -

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Transportu, specjalizacja: Międzynarodowy Transport Drogowy w Unii Europejskiej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu przepisów PART M, PART 145, Czynnik ludzki w obsłudze statków powietrznych. W latach 2001 – 2005 Starszy Agent do Spraw Obsługi Pasażerskiej i Zagubionego Bagażu.

Pani Dominika współtworzyła program zapewnienia jakości, uwzględniającego zadania realizowane w obszarze operacji lotniczych, operacji naziemnych, systemu zarządzania ciągłą zdatnością do lotu, organizacji obsługi technicznej i szkolenia personelu. Współpracowała  z Urzędem Lotnictwa Cywilnego, Strażą Graniczną, Policją, Działami Ochrony w celu polepszania systemów ochrony na lotniskach w Polsce we współpracy z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Pracowała także jako Kierownik Działu Analiz (w zakresie ochrony, bezpieczeństwa i obronności cywilnej) w Metrze Warszawskim.

  • Zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!