Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Dzmitry Keura

Dzmitry Keura -

Absolwent Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego – Inżynier-fizyk o specjalności Fizyka jądrowa i technologie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Białoruskiej Elektrowni Jądrowej. Odpowiadał tam, od strony użytkownika końcowego, za kontrolę jakości komponentów ważnych dla bezpieczeństwa jądrowego, takich jak reaktor, wytwornica pary, stabilizator ciśnienia, turbina itp. Nadzorował ten proces podczas ich produkcji oraz później, podczas montażu na placu budowy.

Brał udział w wizytach technicznych w działających elektrowniach jądrowych w zakresie badań nieniszczących, stosowanych podczas eksploatacji elektrowni oraz w zakresie kontroli, przechowywania i transportu świeżego paliwa jądrowego.

Zajmował się zarządzaniem jakością od strony dostawcy przy produkcji urządzeń dla elektrowni jądrowej Akkuyu oraz certyfikacją zakładu i dostarczanych produktów w NDK – Państwowej Agencji Atomistyki w Turcji.

Posiada głęboką wiedzę praktyczną w przygotowaniu dokumentacji pod projekty jądrowe.

  • Energia jądrowa
w

Brak szkoleń dla wybranych kryteriów.

O nowych terminach poinformujemy wkrótce. Chcesz uzyskać wiecej informacji?

Ikona Zobacz powiązane szkolenia

Cena

Szkolenie warsztatowe. ISO 19443 Systemy zarządzania jakością, szczegółowe wymagania dla organizacji w łańcuchu dostaw w sektorze energetyki jądrowej dostarczających produkty i usługi ważne dla bezpieczeństwa jądrowego (ITNS)

Warszawa , 18-20 listopad 2024, Dowiedz się więcej

Cena: 3200zł + VAT

Plan Kontroli w branży jądrowej

Dowiedz się więcej

Cena: 1000zł + VAT

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!