Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Grażyna Miller

Grażyna Miller -

Ceniona specjalistka ds. ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień odpowiedzialności społecznej. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęła z początkiem lat osiemdziesiątych. Zagraniczne szkolenia w zakresie laboratoryjnych metod badawczych oraz wdrażania i certyfikacji systemów zapewnienia jakości w laboratoriach badawczych, a także wieloletnie doświadczenie zawodowe w Instytucie Chemii Przemysłowej ugruntowało wiedzę i ukształtowało specjalistę praktyka w tych dziedzinach.

Pani Grażyna była jedną z pierwszych osób w Polsce, które weryfikowały wprowadzanie strategii odpowiedzialnego biznesu w polskich przedsiębiorstwach.  Jest uznanym Weryfikatorem Raportów Odpowiedzialności Społecznej według GRI 3.1 i GRI 4 oraz dialogu z interesariuszami według standardu AA1000 ASE. Ceniony Audytor Wiodący oraz Trener w zakresie systemów zarządzania (System Zarządzania Jakością, System Zarządzania Środowiskiem, System Zarządzania BHP, System Odpowiedzialności Społecznej – SA8000). Uznana przez organizację CQI/IRCA jako trener wiodący Systemu Zarządzania Ochroną Środowiska oraz Systemu Zarządzania BHP. Pani Grażyna była również członkiem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.  Cieszy się wielkim uznaniem i poważaniem wśród certyfikowanych firm oraz uczestników naszych szkoleń.

  • CQI/IRCA
  • Zarządzenie jakością
  • BHP
  • Zarządzanie środowiskiem

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!