Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Monika Porębska

Monika Porębska -

Pełnomocniczka zarządu ds. zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu  w spółce z sektora cementowego. Kieruje zespołem ds. ESG, odpowiada za opracowywanie raportów zrównoważonego rozwoju, projektowanie działań, strategii, polityk i procedur z obszaru ESG.

Jurorka konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju organizowanego pod auspicjami Giełdy Papierów Wartościowych, wykładowczyni przedmiotów z obszaru ESG oraz trenerka zrównoważonego rozwoju. Prowadzi warsztaty z raportowania ESG oparte na autorskim programie wykorzystującym praktyczne podejście do sprawozdawczości.

Udziela się jako ekspertka w Grupie Roboczej ds. stosowania Taksonomii UE (Ministerstwo Rozwoju              i Technologii). Członkini Komitetu ds. ESG (Krajowa Izba Gospodarcza), Sustainable Investment Forum Poland (POLSIF) oraz Grupy Roboczej ds. należytej staranności (Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej). Uczestniczyła w pracach Grupy Roboczej ds. rozwoju Raportowania Niefinansowego działającej przy Ministerstwie Finansów, opiniując nowe standardy raportowania – ESRS.

Występuje w roli moderatorki, panelistki i prelegentki na konferencjach poświęconych tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu, systemom zarządzania środowiskowego i ESG.

Absolwentka studiów MBA na University of Illinois, studiów podyplomowych z ESG oraz szkoleń i kursów z zakresu standardów wspierających proces sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju.

.

  • Zrównoważony rozwój
w

Brak szkoleń dla wybranych kryteriów.

O nowych terminach poinformujemy wkrótce. Chcesz uzyskać wiecej informacji?

Ikona Zobacz powiązane szkolenia

Cena

Zrównoważony rozwój i raportowanie ESG w praktyce

ONLINE , 05-06 wrzesień 2024, Dowiedz się więcej

Cena: 2700zł + VAT

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!