Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Wojciech Zadrąg

Wojciech Zadrąg -

Inżynier-mechanik, z doktoratem w dziedzinie siłowni okrętowych i dyplomem Oficera Mechanika na statkach morskich. Przez ponad 30 lat pracował na kierowniczych stanowiskach w branży stoczniowej, żeglugowej i logistycznej a także jako adiunkt w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie. W czasie 5-letniego pobytu w Silicon Valley (USA) pracował przy projektowaniu obwodów drukowanych, skąd wywodzi się jego „miłość” do podejścia procesowego w zarządzaniu jakością.

Od 1997 r. doradza firmom przy wdrażaniu systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem wg ISO 9001 i ISM Code. Jego dorobek – to ponad 100 firm różnych branż, certyfikowanych m.in. przez Bureau Veritas, DNV-GL, LRQA, PRS. .

Współpracę z Bureau Veritas podjął w 1999r. jako Auditor i Trener wiodący (Lead Tutor) na szkoleniach IQA/IRCA: „Audytor Wiodący ISO 9001” prowadzonych w Polsce i Szwajcarii. Autor szkolenia „Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania”. Pasjonuje się żeglarstwem i sportami motorowodnymi. Jest Inspektorem Technicznym Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

Pan Wojtek jest ceniony i lubiany za rozległą wiedzę praktyczną, jej umiejętne przekazywanie oraz wrodzone poczucie humoru.

  • CQI/IRCA
  • Zarządzenie jakością
  • Kompetencje audytorskie
w

Brak szkoleń dla wybranych kryteriów.

O nowych terminach poinformujemy wkrótce. Chcesz uzyskać wiecej informacji?

Ikona Zobacz powiązane szkolenia

Cena

Szkolenie: Praktyczna Interpretacja ISO 9001:2015

Dowiedz się więcej

Cena: 590zł + VAT

Szkolenie: Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001

Dowiedz się więcej

Cena: 1500zł + VAT

Wdrożenie i nadzorowanie systemu zarządzania jakością w firmie – warsztaty dla pełnomocników ds jakości

Dowiedz się więcej

Cena: 1500zł + VAT

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!