Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Wojciech Zadrąg

Wojciech Zadrąg -

Z wykształcenia inżynier-mechanik, z doktoratem w dziedzinie eksploatacji siłowni okrętowych i dyplomem Oficera Mechanika na statkach morskich. Pracował na kierowniczych stanowiskach w branży stoczniowej, żeglugowej i logistycznej a także jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie.

W czasie pobytu w USA poznał również niuanse projektowania obwodów drukowanych (PC Boards). Od 1997 r. prowadzi działalność konsultingową przy wdrażaniu systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem wg ISO 9001 i ISM Code. Jego dorobek – to ponad 100 firm różnych branż, gdzie prowadził wdrożenia i szkolenia na ten temat. Współtwórca jednej z pierwszych w Polsce cyfrowej wersji dokumentacji SZJ opartej na sieci LAN (MSR Świnoujście, 1999). Trener szkoleń na Audytora Wewnętrznego i Wiodącego ISO 9001:2015 rejestrowanych w CQI/IRCA. Autor i trener popularnego szkolenia Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością. Pasjonuje się żeglarstwem i sportami motorowodnymi, Pan Wojciech jest ceniony przez naszych klientów za rozległą wiedzę praktyczną i umiejętne jej przekazywanie oraz poczucie humoru.

  • CQI/IRCA
  • Zarządzanie Jakością
  • Kompetencje audytorskie

Brak szkoleń dla wybranych kryteriów.

O nowych terminach poinformujemy wkrótce. Chcesz uzyskać wiecej informacji?

Ikona Zobacz powiązane szkolenia

Cena

Praktyczna Interpretacja ISO 9001:2015

Dowiedz się więcej

Cena: 590zł + VAT

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001

Dowiedz się więcej

Cena: 1800zł + VAT

Wdrożenie i nadzorowanie systemu zarządzania jakością w firmie – warsztaty dla pełnomocników ds jakości

Dowiedz się więcej

Cena: 1500zł + VAT

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!