Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Grzegorz Sawicki

Grzegorz Sawicki -

Z wykształcenia Magister Inżynier Elektronik oraz Doktor Nauk Technicznych w specjalności Diagnostyka Obiektów Technicznych. Członek Komitetów Technicznych ds. Systemów Zarządzania oraz Niezawodności Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, z którą związał swój rozwój zawodowy. Posiada bogate doświadczenie dydaktyczno-naukowe zdobyte podczas prowadzenia zajęć akademickich i kierowania pracami dyplomowymi oraz doświadczenie organizacyjne zdobyte podczas realizacji własnych projektów badawczych, kierowania i nadzorowania działalności instytutu.

Wieloletni przedstawiciel Polski z ramienia Ministerstwa Obrony Narodowej w pracach projektowych i planistycznych ONZ oraz NATO. Autor kilkunastu publikacji naukowych, a także opracowań będących rezultatem prowadzonych i koordynowanych prac badawczo-rozwojowych oraz opracowań służbowych. Jako trener i audytor już od wielu lat współpracuje z Bureau Veritas Polska w zakresie Systemu Zarządzania Jakością. Posiada duże doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania, konsultowaniu i doradztwie. Specjalizuje się w zastosowaniach technik statystycznych, metod rozwiązywania problemów oraz zagadnieniach związanych z niezawodnością, bezpieczeństwem wyrobów i zarządzaniem ryzykiem. Ceniony przede wszystkim za wiedzę, profesjonalne podejście, rzetelność i dbanie o każdy szczegół szkolenia i audytu.

  • CQI/IRCA
  • Zarządzenie jakością
w

Brak szkoleń dla wybranych kryteriów.

O nowych terminach poinformujemy wkrótce. Chcesz uzyskać wiecej informacji?

Ikona Zobacz powiązane szkolenia

Cena

Szkolenie: Audytor Wiodący ISO 9001:2015 rej. w CQI/IRCA

Warszawa , 24-28 czerwiec 2024, Dowiedz się więcej

Cena: 3750zł + VAT

Szkolenie: Audytor Wewnętrzny ISO 9001:2015 (rej. w CQI/IRCA)

Warszawa , 26-28 sierpień 2024, Dowiedz się więcej

Cena: 1850zł + VAT

Szkolenie: Audytor Wiodący ISO 9001:2015 rej. w CQI/IRCA

Warszawa , 09-13 wrzesień 2024, Dowiedz się więcej

Cena: 3750zł + VAT

Szkolenie: Praktyczna Interpretacja ISO 9001:2015

Dowiedz się więcej

Cena: 590zł + VAT

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!