Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Iwona Karmowska

Iwona Karmowska -

Z wykształcenia inżynier sanitarny, absolwentka Politechniki Gdańskiej, Wydziału Inżynierii Środowiska, studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej: Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz Kadry i płace oraz studiów Pedagogicznych.

Specjalista w zakresie standardów akredytacyjnych opartych na normach ISO 17021, ISO 17065 jak i standardów IFS, BRC, KZR INiG, REDcert oraz jednostek akredytujących takich jak: PCA, DAkkS, UKAS.

Zawodowo zajmuje się zarządzaniem od 2004 roku. Szkolenia dotyczące zarządzania ukończyła w Niemczech oraz w Polsce. Doświadczony inspektor zakładów produkcyjnych. Audytor energetyczny oraz auditor wiodący, trener systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bhp, zarządzania energią, GWO, PSCI, SMETA, audytów etycznych B2B (SWA, CARE,SGP, ICS, GEHSMS), zarządzania procesami, 5S, z narzędzi i metod wspomagających zarządzanie, szkoleń doskonalących oraz ZKP i EN 1090.  Doceniana jako trener na uczelniach wyższych: m.in. na Uniwersytecie Gdańskim, SGGW.

Specjalistka w zakresie dyrektyw nowego podejścia. Od wejścia Polski do Unii Europejskiej szkoli i pomaga przedsiębiorstwom w ocenie zgodności, w znakowaniu wyrobów znakiem CE. Jeśli wytwórca, dystrybutor, importer ma problemy z wprowadzeniem do obrotu wyrobów medycznych, fachowo przeprowadzi przez meandry dyrektywy wyroby medyczne 93/42/EWG oraz normę EN ISO 13485.

Poleca Bieszczady i muzykę Chopina jako katharsis.

  • Zarządzenie jakością
  • BHP
  • Zarządzanie środowiskiem
w

Brak szkoleń dla wybranych kryteriów.

O nowych terminach poinformujemy wkrótce. Chcesz uzyskać wiecej informacji?

Ikona Zobacz powiązane szkolenia

Cena

Szkolenie: Praktyczna Interpretacja ISO 9001:2015

Dowiedz się więcej

Cena: 590zł + VAT

Szkolenie: Audytor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania

Dowiedz się więcej

Cena: 1750zł + VAT

Szkolenie: Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Dowiedz się więcej

Cena: 2000zł + VAT

Szkolenie: Omówienie wymagań ISO 14001:2015

Dowiedz się więcej

Cena: 750zł + VAT

Szkolenie: Audytor wewnętrzny ISO 13485:2016 oraz ISO 9001:2015

Dowiedz się więcej

Cena: 2000zł + VAT

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!