Nasi trenerzy

Kwalifikacje Trenerów są udokumentowane, certyfikowane, uznane w opinii międzynarodowej i co najważniejsze – poparte cenną praktyką i doświadczeniem.

Marek Babkiewicz

Marek Babkiewicz -

Z wykształcenia Magister Inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn. Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Rzeszowskiej . Jego wiedzę ugruntowały studia, w tym podyplomowe, bogate doświadczenie zawodowe oraz niekończąca się liczba odbytych szkoleń. Od 2012 roku ściśle związany z branżą lotniczą. Audytor lotniczy w zakresie wymagań AS9100, AQAP2110, WSK, oraz przepisów lotniczych Part-21G, Part-21J, Part-145, Part -M, Part-147, Part –ORA oraz szkoleniowiec z wymagań QMS. Poprzednio kierownik biura Monitoring Systemu (Audytów Wewnętrznych) oraz odpowiedzialny za wdrożenie i utrzymanie Certyfikacji AS9100 w jednej z największych polskich firm lotniczych- WSK ‘’PZL- Świdnik” Spółka Akcyjna. Aktualnie członek Biura Zdatności do Lotu. Posiada doświadczenie międzynarodowe we wdrażaniu i spełnieniu nie tylko wymagań AS9100/AQAP2110 ale również wymagań przepisów lotniczych. Posiada wysokie doświadczenie ze współpracy z audytorami Jednostek Certyfikujących oraz Organów Nadzoru ULC/EASA/ENAC. Wszystkie zdobyte doświadczenia umożliwiły mu ugruntowanie cennej wiedzy dotyczącej pracy nad zarządzaniem i doskonaleniem systemu QMS z perspektywy różnych odpowiedzialności zawodowych.

  • Lotnictwo

Brak szkoleń dla wybranych kryteriów.

O nowych terminach poinformujemy wkrótce. Chcesz uzyskać wiecej informacji?

Ikona Zobacz powiązane szkolenia

Cena

IV Spotkanie przemysłu lotniczego Rzeszów 2020 / Pakiet jednodniowy / Zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem w branży lotniczej / Wymagania EASA

Rzeszów , 09 październik, Dowiedz się więcej

Cena: 800zł + VAT

Audytor Wewnętrzny EN 9100:2018 (technically equivalent to AS9100 D)

Dowiedz się więcej

Cena: 1500zł + VAT

Aktualne zmiany i regulacje EASA i ICAO/szkolenie ONLINE w ramach Spotkań Przemysłu Lotniczego, edycja 2020

Dowiedz się więcej

Cena: 600zł + VAT

Zapisz się na newsletter Bureau Veritas i bądź na bieżąco!