Bezpłatny webinar: Wymagania dla eksporterów żywności na rynek amerykański. Zapraszamy do zapisów! - Szkolenia Bureau Veritas

Bezpłatny webinar: Wymagania dla eksporterów żywności na rynek amerykański. Zapraszamy do zapisów!

Bureau Veritas Polska serdecznie zaprasza na kolejny bezpłatny webinar: „Aktualne wymagania dla eksporterów żywności na rynek amerykański”

Data webinaru: 30 listopada
Czas trwania: 10:30 – 12:00

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?
Problematyczne dla wszystkich dostawców żywności spoza USA, w tym Polski, którzy chcą kontynuować działalność bądź zaistnieć na tamtejszym rynku jest spełnienie wszystkich wymagań stawianych przez FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków) obejmujących cały proces produkcji (ze środkami nadzoru procesu technologicznego, łańcucha dostaw, po wycofanie produktu oraz utrzymywanie zapasów).

Zapisz się na webinar

Dyskusyjne wydają się też różnice między przepisami i standardami amerykańskimi a polskim i unijnymi.

  • Jakie wymagania i procedury muszą spełniać producenci eksportujący swoje produkty żywnościowe do USA?
  • Jak według nowych przepisów zdefiniowana jest rola dystrybutora żywności?
  • Jak powinny postępować organizacje posiadające certyfikacje w zakresie europejskich standardów bezpieczeństwa żywności?
  • Jaką role pełni specjalista z zakresu PCQI (Preventive Controls Qualified Individual), który w myśl przepisów powinien reprezentować każdą firmę eksportującą żywność do USA?

Na te i inne pytania odpowiemy właśnie na naszym webinarze.

Prowadzący: 
Rafał Pietrasik – doświadczony audytor i trener Bureau Veritas specjalizujący się w standardach sektora spożywczego. Wyróżnia się bardzo dobrą znajomością uregulowań prawnych w zakresie bezpieczeństwa żywności w Polsce, Unii Europejskiej, a także szczegółowych wymagań FSPCA (Food Safety Preventive Controls Alliance) dla żywności eksportowanej do USA.

Zapisz się na webinar

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.